Čisto pre Vás.

Čo robíme

Zabezpečujeme všetky činnosti v oblasti facility managmentu, upratovania, bezpečnosti budov, práčovníckeho servisu, technologického čistenia, odlakovania a ďalších súvisiacich služieb.

V akej oblasti pôsobíte?

Priemysel

Upratujeme a perieme bielizeň pre priemyselné haly, vrátane náročných prevádzok ťažkého a potravinárskeho priemyslu.

Zistiť viac
Automotive a lakovne

Poskytujeme komplexný upratovací servis aj v tých najnáročnejších automobilových prevádzkach alebo lakovniach. Vykonávame odlakovanie a otryskávanie rôznych materiálov.

Zistiť viac
Nemocnice a sociálne zariadenia

Špecializujeme sa na upratovanie a pranie bielizne nemocníc a iných zdravotníckych a sociálnych zariadení. Poskytujeme servis s maximálnou starostlivosťou, ktoré dané prostredie vyžaduje.

Zistiť viac
Administratívne a obchodné priestory

Zabezpečujeme pravidelné upratovanie, facility management a bezpečnostné služby administratívnych a kancelárskych budov. Sme pripravení flexibilne sa prispôsobiť špecifickým požiadavkám zákazníka.

Zistiť viac
Vonkajšie priestory

Postaráme sa aj o Vaše vonkajšie priestory. Zabezpečíme upratovanie, údržbu zelene či odstraňovanie snehu a lístia.

Zistiť viac

Aké služby potrebujete?

Facility management

Prevezmeme starostlivosť o prevádzku a údržbu budovy, obsluhu a kontrolu jej technického vybavenia. Centralizujeme všetky služby, čím zľahčíme celkovú správu budovy.

Zistiť viac
Upratovacie služby

Zabezpečujeme pravidelné denné upratovanie v rôznych prevádzkach. Náš servis zahŕňa aj tepovanie kobercov a umývanie okien použitím moderných technológií.

Zistiť viac
Upratovacie služby pre zdravotníctvo

Poskytujeme pravidelné denné upratovanie a dezinfekciu nemocničných a sociálnych zariadení. Upratujeme spoločné priestory, ako aj operačné a chirurgické sály.

Zistiť viac
Špeciálne upratovacie služby

Portfólio našich služieb pokrýva aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Špeciálne upratovacie služby zahŕňajú čistenie ťažko dostupných miest, čistenie strojov a výrobných liniek, odstraňovanie nečistôt pomocou chemických prostriedkov, lasera, pary, ultrazvuku, suchého ľadu a ďalších metód.

Zistiť viac
Technologické čistenie lakovní a odlakovacie služby

Zameriavame sa na technologické čistenie lakovní, pre ktoré disponujeme bohatými skúsenosťami a špecializovaným technickým vybavením. Poskytujeme špecializované služby odlakovania lúhovaním, ultrazvukom a teplom.

Zistiť viac
Pranie a prenájom bielizne

Zabezpečujeme prenájom a pranie nemocničnej a inej bielizne vrátane pracovných odevov. Súčasťou komplexného servisu je aj čipová technológia RFID.

Zistiť viac
Poskytovanie náhradného plnenia

Sme jedna z najväčších spoločnosti v Českej republike poskytujúca náhradné plnenie v oblasti upratovacích služieb.

Zistiť viac
Vonkajšia údržba

Postaráme sa aj o vaše vonkajšie priestory. Zabezpečíme upratovanie, údržbu zelene či odstraňovanie snehu a lístia.

Zistiť viac
Bezpečnostné služby

Zabezpečujeme bezpečnosť širokej škály objektov – od administratívnych a obchodných budov až po rozsiahle priemyselné a skladovacie priestory.

Zistiť viac
Automatizácia

Poskytujeme komplexné automatizačné riešenia vrátane mechaniky, pneumatiky, programovania robotov, systémov PLC a vizualizácie HMI.

Zistiť viac


Sme TSC Group

Nájdete nás na výrobných linkách, operačných sálach, v laboratóriách, priemyselných závodoch či kanceláriách. Sme Vaše riešenie pre poskytovanie komplexných technických služieb – sme TSC Group.

TSC Group je holdingová spoločnosť zastrešujúca 12 spoločností, ktoré sa zameriavajú na široké spektrum služieb v oblasti upratovania, čistenia, prania  a iných technických služieb. Používame najmodernejšie technológie a kombinujeme ich s dlhoročnými skúsenosťami. V Českej republike sme najväčšou skupinou vo svojom odbore.

0
futbalových štadiónov

za 1 hodinu sa postaráme o vyčistenie plochy až 72 471 m2
0
odpracovaných hodín

zvládneme každý deň, 365 dní v roku
0
skvelých zamestnancov

vďaka ktorým dokážeme neuveriteľné veci

Používame high-tech zariadenia

Sledujeme najnovšie trendy v odbore a investujeme do najmodernejšieho strojového vybavenia. Vďaka tomu sme schopní držať krok so svetovou konkurenciou, ktorá pôsobí na českom a slovenskom trhu.